Biz Kimiz?
Prosoft Elektrik Otomasyon

Ekibimiz bizim en değerli varlığımız.
Bireysel yeteneklerimizin ötesinde olağanüstü sonuçlar elde etmek için hep beraber bir ekip olarak çalışıyoruz.

Prosoft Ailesi olarak çalışma arkadaşlarımızın seçimi ile temelleri atılmış olan firmamız; çalışkanlık, dürüstlük, başarma azmi ve etik değerler üzerine geleceği inşa etmek üzere kurulmuştur.

Firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek bilinciyle hareket etmekteyiz.

Yola çıktığımız ilk günden itibaren en temel yapı taşlarımızı sürdürülebilir bir büyümenin bilinci ile oluşturmaktayız.

Doğru algılama, hızlı karar alma ve yeteneklerimizi geliştirmek doğrultusunda birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

Topluma, çevreye, işine ve kendine karşı gösterdiği saygı ve hoşgörü ile müşterilerin ihtiyaçlarını şartlar ne olursa olsun önemseyen azimli ve dinamik bir kadroyuz.

Türkiye’de elektrik otomasyon sektörünün gelişim ivmesini aşarak dünya standartlarında, elektrik, enerji ve otomasyon sektörlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler üretmekteyiz. Sürekli gelişen ve fark yaratan mühendislik hizmetlerimiz ile müşterilerimizin rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarını
sağlamayı hedeflemekteyiz.

hakkimizda

Yeniliğe ve değişen şartlara her zaman açık, ileriyi öngörerek, temkinli ama kararlı adımlarla büyümeyi tercih etmekteyiz.

Kararlılık ve istikrar Prosoft’un her zaman vazgeçilmezleri arasında olmuştur.
Prosoft ailesi olarak biz,
“en iyi bildiğin işi en iyi şekilde yap” felsefesi ile hareket etmekteyiz.

demo-attachment-561-Subtraction-1

Misyonumuz

Misyonumuz, zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiğimiz projelerimizi kaliteli ve yeniliklere açık şekilde tamamlayarak çalışanlarımıza ve topluma değer katmaktır. Misyonumuzu, Endüstriyel Elektrik, Otomasyon ve Elektrifikasyon işlerinde anahtar teslimi güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip, faaliyet göstererek her sektörde gözle görünür bir fark oluşturarak uygulamaktayız. Endüstriyel Otomasyon ve elektrifikasyon işlerinde makul ve mantıklı çözümler sunarak anahtar teslimi işleri bitirmeyi hedeflerken, müşterilerimizin anahtar teslimi olarak sunduğu projelerinde Mühendislik, Dizayn, Kurulum ve Devreye alma süreçleri dahil tüm işlerde faaliyet göstererek işlerimizi tamamlamayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’nin ve Dünya’nın en değerli ve güvenilen Elektrik Otomasyon firmaları arasında yer almaktır. Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde genç ve dinamik kadromuz ile birlikte ilkleri başarmak ve benzersiz projeleri gerçekleştirmektir. Bu projeler gerçekleşirken müşterilerinin iş birlikteliği kurmuş olmaktan, şirket çalışanlarının ise çalışmaktan gurur duydugu örnek şirketlerden olmaktır. Endüstriyel Otomasyon ve elektrifikasyon işlerinde makul ve mantıklı çözümler sunarak anahtar teslimi işleri bitirmeyi hedeflerken, müşterilerimizin anahtar teslimi olarak sunduğu projelerinde Mühendislik, Dizayn, Kurulum ve Devreye alma süreçleri dahil tüm işlerde faaliyet göstererek işlerimizi tamamlamayı hedefliyoruz.
Değerlerimiz

Prosoft'un başarısının arkasında sıkı sıkıya bağlı olduğu değerleri ve bu değerlere bağlı olan çalışkan ekibi yatmaktadır.

Saygı ve Sevgi

Prosoft olmak farklı görüşleri aynı çatı altında bulundurabilmektir.

Yeni Fikirlere Açıklık

Prosoft olmak fikirlere imkan tanıyabilmektir.

Dürüstlük

Prosoft olmak tüm konularda şeffaf bir davranış sergilemek ve verilen sözlerin daima arkasında durmaktır.

Adalet

Prosoft olmak adalet duygusunun bilincinde hareket etmektir.

Sürdürülebilirlik

Prosoft olmak tüm projelerimizi
aynı kalite çerçevesi içinde yürütmektir.

Zaman

Prosoft olmak zamanın da değerinin farkında olmaktır.